REMI S NICOM

Rakitić i Halilović prvi put zajedno zaigrali za Barcelonu!

02.08.2014 u 23:48

Nakon što su ušli na početku drugog poluvremena, Alen Halilović i Ivan Rakitić zajedno su na terenu proveli 45 minuta i umalo pri kraju utakmice donijeli pobjedu svojoj ekipi. Barcelona je remizirala kod Nice 1:1

Barcelona je odigrala prijateljsku utakmicu kod Nice te na kraju remizirala 1:1. Bio je to debi za Ivana Rakitića te druga utakmica koju je Alen Halilović odigrao za Barcelonu.

Bez Messija i Neymara u momčadi Barcelone, u prvom su poluvremenu, nakon zanimljivo dosuđenog 11-erca domaćini poveli u 21. Minuti pogotkom Darija Cvitanicha.

U drugom je poluvremenu Rakitić zauzeo mjesto centralnog veznog, dok se Halilović našao na krilu. Barcelona je izjednačila pogotkom Xavija s bijele točke, a pri samom kraju utakmica naš se dvojac našao u dobroj prilici, ali je nakon udarca Rakitića Halilović loše reagirao pa je ostalo 1:1 do samog kraja.