POHVALE NAKON SUPERKUPA

'Rakitić dokaz da nije sve tako loše u Barceloni!'

18.08.2015 u 12:12

Ivan Rakitić sudjelovao je kod pogotka Messija u uzvratnom dvoboju španjolskog Superkupa protiv Athletica, a iako je Barcelona doživjela neuspjeh, naš je reprezentativac dobio pozitivne kritike...

'Unatoč nokautu, nije sve tako loše u Barceloni. Jedna od pozitivnih stvari ove noći ponovo je bio Ivan Rakitić, koji velikim koracima ide naprijed,' piše dnevnik Sport nakon susreta Barcelone i Athletica, drugog od tri u nizu koji su na rasporedu ovih dana.

Rakitić je proveo 67 minuta na terenu, kompletirao 58 dodavanja, uz tri centaršuta i jedan udarac. Upravo njegovo ubacivanje prsima je ukrotio Suarez i proigrao Messija koji je zabio pogodak u 42. minuti.

'Svaki dan pokazuje da se najbolje od svih razumije s Leom Messijom. Potpuno se prilagođava igri bez lopte, preuzimajući žrtvu u obrani uz opasne izlaske pred kazneni prostor,' opisuje španjolski dnevnik igru Ivana.

Rakitić će imati novu priliku za dokazivanje protiv Bilbaa već u subotu, kada će Barca potražiti osvetu na San Memesu.

VIDEO All GoalsSpanish Super Cup (Second Leg)Barcelona 1-1 Athletic Bilbao Highlights: http://bit.ly/1MyeCAM