POBJEDA NAKON DVA PORAZA

Prosinečki s Kayserisporom pregazio suparnike

06.04.2013 u 17:04

Hrvatski trener Robert Prosinečki i njegov Kayserispor upisali su uvjerljivu domaću pobjedu u ogledu 28. kola turske Süper Lig. s 4:1 je pobijeđen Elazigspor

Ništa nije uspio spasiti niti hrvatski vratar Vanja Iveša, koji je tako četiri puta tijekom meča kapitulirao na vratima Elazigspora. Recimo i da je Kayserispor ovom pobjedom izašao iz kratkotrajne krize, te je dobio utakmicu nakon dva izgubljena prvenstvena ogleda.

Već je u 7. minuti Brazilac Bobo postigao pogodak za 1:0, dok su u 29. minuti domaći navijači opet slavili jednog Brazilca, Fabija Bilicu, koji je tada postigao autogol za 2:0 domaćina.

Do kraja ogleda su gosti postigli počasni pogodak (Kaloglu iz penala), a domaćin još dva i oba je potpisao Argentinac Pablo Mouche. Kayserispor je trenutačno sedma momčad na ljestvici.