UDARAC ZA MOURINHA

Pronađen lijek za Zlatana, na užas navijača Manchester Uniteda!

04.03.2017 u 20:56

U prvoj utakmici 27. kola Premiershipa Manchester United uspio je odigrati tek 1:1 protiv slabašnog Bournemoutha, a Zlatan Ibrahimović tragičar je susreta jer nije uspio realizirati kazneni udarac...

Manchester United već mjesecima drži šesto mjesto u Premiershipu, a iako jako dugo nije doživio poraz, nikako da se pomakne prema naprijed. Novu priliku propustio je ove subote kada je u nervoznoj utakmici kod kuće odigrao tek 1:1 protiv Bournemoutha na Old Traffordu.

Činilo se da će Mourinhova momčad upisati još jednu pobjedu kad je Rojo zabio u 23. minuti, no iz kaznenog udarca uzvratio je King, a iako su gosti u drugom dijelu igrali s igračem manje, ManUtd nije pobijedio. Dapače, u 73. minuti Zlatan Ibrahimović postao je tragičar susreta jer mu je Boruc obranio kazneni udarac. Najbolji strijelac na Otoku nije uspio dodati još jedan pogodak svojoj bogatoj kolekciji od 26 golova ove sezone.

Manchester United tako je ostao na šestom mjestu, ali je zadržao izglede za plasman u Ligu prvaka sljedeće sezone, dok je Bournemoutha osvojenim bodom još malo pobjegao najugroženijima na ljestvici.