PIŠE U ZAPISNIKU

Procurile sramotne Lekine uvrede, a sucu Belu prijetio i u svlačionici: Smeće jedno

16.07.2023 u 00:18

Situacija s kraja prvog poluvremena, u kojoj je Ivan Leko 'poludio' zbog jedne odluke Darija Bela, a koji je tom prigodom isključio trenera gostiju, kulminirala je u svlačionici tijekom pauze

Trener Hajduka Ivan Leko isključen je u prvoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena u derbiju Dinama i Hajduka u SuperSport Superkupu (1:0) nakon vrijeđanja glavnog suca Darija Bela, nezadovoljan odlukom o prekršaju za Dinamo nakon duela Ivana Dolčeka i Luke Ivanušeca.

Trenutak koji je razbjesnio Ivana Leku Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport

Leko je cijelo drugo poluvrijeme pratio iz novinarske lože te je svojem pomoćniku Adnanu Čustoviću davao upute putem mobitela.

U službenom zapisniku utakmice delegat je otkrio zašto je Leko dobio prvi i drugi žuti karton.

'Ulazak u teren za igru i negodovanje na odluku suca', stoji kao objašnjenje za javnu opomenu. Vrlo brzo dobio je i drugi žuti karton.

Leko Ivan (1186631) u 45.+1. min (zbog psovanja suca riječima 'marš u pi**u materinu!'

Nakon toga na poluvremenu utakmice po dolasku u svlačionicu nastavio je vrijeđati uz izrazito agresivno ponašanje, u čemu je sprječavan od strane redara, uz riječi 'smeće jedno! Mišu mali! Je**m te u usta govno čelavo'.

• +55
Dinamo - Hajduk; SuperSport Superkup Izvor: Pixsell / Autor: Marko Prpic/PIXSELL