Hajduk i Slaven Belupo na Poljudu su igrali zaostalu utakmicu 21. kola Hrvatski Telekom Prve lige. Završilo je bez pobjednika, 2:2. Po dva su gola zabili Krstanović za 'farmaceute' i Umut za 'bile'. Baš je turski napadač spasio Hajduk, zabio je za 2:2 u 95. minuti utakmice

HAJDUK: Kalinić - Mujakić, Simić, Dimitrov - Čolina, Fossati, Atanasov, Todorović - Livaja, Kačaniklić - Umut

SLAVEN BELUPO: Filipović - Van Bruggen, Božić, Knoll, Prce, Paracki - Lulić, Goda, Glavčić - Bosec, Krstanović

NK Hajduk - NK Slaven Belupo 1:0 Umut 22'

NK Hajduk - NK Slaven Belupo 1:0 Umut 22' Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel Arenasport

NK Hajduk - NK Slaven Belupo 1:1 Krstanović 65'

NK Hajduk - NK Slaven Belupo 1:1 Krstanović 65' Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel Arenasport

NK Hajduk - NK Slaven Belupo 1:2 Krstanović 69'

NK Hajduk - NK Slaven Belupo 2:2 Umut 95'

• +15
NK Hajduk - NK Slaven Belupo, HT Prva liga, 21. kolo, 7.4.2021. Izvor: Pixsell / Autor: Ivo Cagalj/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice! Hajduk i Slaven Belupo odigrali su 2:2! 'Bili' su cijelo drugo poluvrijeme igrali s igračem manje, a poraza ih je spasio Umut golom u 95. minuti

• 90’

GOOOOOOOOL! Hajduk se spasio u posljednjim sekundama utakmice! Ponovno je zabio Umut! Sada je 2:2

• 89’

Igrat će se pet minuta sudačke nadoknade

• 80’

Hajduk nema što čekati, u posljednjih 10 minuta utakmice mora krenuti po izjednačenje, bez obzira na to što 'bili' imaju igrača manje

• 69’

GOOOOOOOOOL! Preokret na Poljudu! Za vodstvo Slaven Belupa 2:1 ponovno zabija Ivan Krstanović. Pucao je s nekih 20, 25 metara! Dobro je opalio, a lopta je na putu prema golu dirala nekog od igrača Hajduka i tako prevarila Kalinića. Ovo je Krstanoviću 106. gol u HT Prvoj ligi

• 65’

GOOOOOOOOL! Slaven Belupo je izjednačio! Za 1:1 zabio je Ivan Krstanović nakon sjajnog ubacivanja Gode. Dimitrov je loše ragirao, a iskusni Krstanović iskoristio je ponuđenu priliku i matirao nemoćnog Kalinića

• 57’

Dobra prilika za Slaven Belupo. Pucao je Knoll, ali već ga neko vrijeme neće gol... Njegov je udarac lako ukrotio Hajdukov golman Kalinić

• 55’

Hajduk je u nastavak utakmice krenuo s igračem manje, ali se to na početku ne osjeti. 'Bili' su agresivniji, odmah su pritisnuli 'farmaceute', ali nisu uspjeli ozbiljnije zaprijetiti...

• 46’

Počelo je drugo poluvrijeme

• 45’

Završeno je prvo poluvrijeme. Hajduk protiv Slaven Belupa vodi 1:0, ali u nastavak utakmice ulazi s igračem manje. Neće biti lako 'bilima'