• I.D.
  • Zadnja izmjena 30.05.2020 22:12
  • Objavljeno 30.05.2020 u 19:46
U subotu u 20.15 sati Slaven Belupo i Lokomotiva igrali su polufinalnu utakmicu kupa i otvorili nastavak sezone nakon više od dva mjeseca pauze. Slaven je dominirao u prvom poluvremenu, no u nastavku ih je Lokomotiva nadigrala i izborila finale Hrvatskog nogometnog kupa...

Slaven Belupo: Filipović - Soldo, Paracki, Mikulić - Bačelić Grgić - Bogojević, Lulić, Glavčić, Goda - Jeffren, Krstanović

Lokomotiva: Grbić – Karačić, Mersinaj, Kolinger, Marković – Petrak, Cokaj – Kastrati, Atiemwen, Uzuni – Tuci

• +19
Prva polufinalna utakmica Hrvatskog nogometnog kupa, NK Slaven Belupo - NK Lokomotiva Izvor: Pixsell / Autor: Vjeran Zganec-Rogulja/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice, Lokomotiva je prvi finalist

• 90’

GOOOOL! Sad je sve gotovo. Kontra Lokomotive u petoj minuti nadoknade. Kastrati je povukao po desnoj strani. Ubacio u sredinu, gdje je njegov suigrač propustio loptu za Uzunija na drugoj stativi. On potvrđuje prolazak Lokomotive u finale

• 90’

Prilika za kontru Lokomotive, ali Filipović dobro čita situaciju, izlazi sa gola i dolazi do lopte prije Kastratija

• 90’

Velika prilika za Slaven Belupo, no Mikulić, koji je ostao sam u kaznenom prostoru, je vrlo slabo pucao pa Grbić lako brani

• 90’

Promjena u Slavenu. Izlazi Lulić, ulazi Šego

• 90’

Igrat će se barem sedam minuta nadoknade

• 86’

Promjena u Slavenu. Izlazi Jeffren, ulazi Mateus Lima

• 85’

Karačić prolazi po desnoj strani i ubacuje oštro na peterac. Tamo je bio Tolić, no obrana domaćina je izbila loptu

• 82’

Bebek je bio na liniji s VAR sobom. Konzultacije su dugo trajale, no gol je na kraju priznat