'KRALJEVI' BJEŽE

Potpuni debakl Atletica, Real ostao sam na vrhu!

23.02.2014 u 23:23

Nogometaši madridskog Atletica udaljili su se od mogućnosti osvajanja naslova prvaka Španjolske, nakon poraza u Pamploni od domaće Osasune 3-0 u 25. kolu La Lige…

Momčad argentinskog trenera Diega Simeonea očigledno je u padu forme u zadnje vrijeme. Na prošlom gostovanju izgubila je kod Almerije 2-0, a ovom prilikom je u Pamploni opet djelovala vrlo blijedo i jalovo. Osasuna je sjajnom igrom u prvih 45 minuta to znalački iskoristila i pobjedu je praktički osigurala već u prvom poluvremenu.

Domaćini su poveli u 6. minuti, kada je Cejudo spretno zabio iskosa s desne strane. U 21. minuti je Argentinac Armenteros zabio nakon udarca s više od 20 metara lijevom nogom. Lopta se od vratnice odbila u mrežu.

U 42. minuti je Roberto Torres postavio konačni rezultat, kada je glavom postigao pogodak, nakon što ga je dobro centrirao lijevi branič Damia.

Atletico je tako ostao na trećem mjestu sa 60 bodova, koliko ima i Barcelona na drugom mjestu. Za tri boda bježi im vodeći Real Madrid.

Osasuna je, pak, na 12. mjestu s 29 bodova.