NAJGORI U EUROPI

Poniženje se nastavlja, Cibona ruši sve rekorde!

13.11.2013 u 19:40

Košarkaši Cibone upisali su 28. uzastopni neuspjeh u europskim natjecanjima porazom kod kuće od talijanskog Cantua rezultatom 86:79

Očajna serija nastavljena je u Draženovom domu. Cibona je stigla i do 28. europskog poraza u nizu što je nešto s čim se vjerojatno niti jedan europski košarkaški klub ne može nadmetati.

'Vukovi' su već nakon prve četvrtine zaostajali 14 razlike i bilo je jasno što ih čeka u nastavku. Do poluvremena su uspjeli smanjiti na podnošljivih -6 (42:48), ali u drugom su gosti očuvali svoju prednost i stigli do novog trijumfa, petog u skupini.

U redovima Cibone najbolji strijelci bili su Janning s 18 i Žižić sa 16 postignutih koševa, kod gostiju je Aradori zabio 20.

U sljedećem kolu Cibosi gostuju kod solidnog Le Mansa, gdje imaju objektivne šanse upisati i 29. uzastopni europski poraz. Onda bi protiv češkog Nymburka u sljedećem kolu kod kuće seriji konačno mogao doći kraj...