malo je nedostajalo

Pogledajte najbolju priliku Hajduka u prvom dijelu kada je Melnjak mogao šokirati 'Modre'; Livaković je sjajnom reakcijom spasio Dinamo

12.03.2022 u 19:04

Prvo poluvrijeme derbija Hajduka i Dinama završilo je 0:0, ali nije nedostajalo dobrih prilika za pogodak

Mreže su u prvih 45 minuta mirovale, ali bilo je situacija koje su mirisale na pogodak. Najbolja se dogodila već na početku utakmice.

Hajduk je pritisnuo, obrana Dinama nije dobro reagirala na jedan ubačaj, a neometani Melnjak je potegao sa desetak metara.

Udarac je bio dobar, ali iskazao se odličnom reakcijom Dominik Livaković koji je tako spriječio da njegova momčad već u uvodu susreta ne ode u rezultatski minus.