strijelci livaja i kalinić

Pogledajte kako je Hajduk napunio mrežu Fehervaru; Trajkovski zabio iz kornera!

12.01.2024 u 14:56

Vodeći sastav SuperSport HNL-a Hajduk u svojoj je drugoj pripremnoj utakmici pred nastavak prvenstva u Umagu svladao mađarski Fehervar sa 5:2 (2:1)

Zanimljivo je kako se susret u Umagu igrao u formatu od dva puta po 60 minuta, dakle ukupno 120 minuta igre. Stoga i ne čudi ovako velik broj golova...

Strijelci za Hajduk bili su Marko Livaja (24), Fahd Moufi (55), povratnik u momčad Nikola Kalinić (78), Aleksandar Trajkovski (103) i Bruno Dundov (118), dok su pogotke za Fehervar postigli Levante Szabo (19) i Mario Simut (88).

Posebna priča je gol Trajkovskog direktno iz kornera koji možete vidjeti u prilogu.

Prijateljska utakmica: Fehervar-Hajduk 2:4 (104' - Trajkovski) Izvor: tportal.hr

Hajduk će u prvom kolu nastavka prvenstva 28. siječnja na Poljudu ugostiti Rijeku.

Svih pet golova Hajduka, koje je zabio Fehervaru, pogledajte u video sažetku:

Prijateljska utakmica: Fehervar-Hajduk 2:5, 12.1.2023., video sažetak Izvor: tportal.hr