SJESTI I PLAKATI

Pogledajte kakvu su golčinu poništili Balotelliju

12.02.2013 u 07:00

Balotellijev Milan stigao je u goste Cagliariju i moglo se očekivati da će 'crveno-crni' kući otići sa sva tri boda. No domaćini nisu mislili tako te su preko Kolumbijca Ibarba Guerrera stigli u vodstvo. Milan je na kraju izvukao 1:1, ali sasvim sigurno će žaliti za prekrasnim Balotellijevim golom koji je opravdano poništen

Domaćini su poveli u 45. minuti, ali Allegrijevi igrači uspjeli su preko Balotellija u 82. minuti stići do izjednačenja. Zabili su gosti još jednom, u sudačkoj nadoknadi. Povratnik u Italiju, Mario Balotelli, bio je autor tog prekrasnog gola koji bi Milanu, da su ga suci priznali, donio i sva tri boda.

Međutim, suci su procijenili da su Robinho i lopta, prije nego ju je Brazilac glavom vratio u 16-erac, bili u gol-autu, pa je Balotellijeva bomba ostala samo lijepa TV snimka koja potvrđuje svu raskoš ovog nestašnog nogometaša.