SKUPO KOCKANJE

Pogledajte kakvu je glupost napravio Atleticov golman!

15.02.2013 u 13:04

Madridski Atletico bio je apsolutni favorit protiv ruskog Rubina. No momčad Diega Simeonea na uzvrat, i to u goste, odlazi s negativnim rezultatom

Madridski Atletico poražen je s 2:0 od Rubina iz Kazana na svom stadionu i prolazak španjolske momčadi u osminu finala ovog natjecanja svelo se tek na teoriju. Gosti su poveli u 6. minuti preko Karadeniza, pa su domaćini na sve načine pokušavali stići - barem do izjednačenja. Na ruku Atleticu išlo je i to što je od 45. minute imao igrača više jer Šaronov je dobio drugi žuti karton.

Trudili su se svim silama, a onda im je u posljednjem napadu u pomoć stigao i golman Sergio Asenjo. Međutim, nakon ubačaja iz kuta, loptu su uzeli gosti i iz brze kontre, koju je prekršajem pokušao zaustaviti i Asenjo, za konačnih 0:2 postigao je Orbaiz.