DVOBOJ U RIGI

Pogledajte kako su Majer i Kramarić u 15 minuta 'razoružali' Latvijce

18.11.2023 u 18:36

Hrvatska ove subote gostuje u Rigi gdje protiv Latvije igra utakmicu kvalifikacija za Euro 2024. Osim što je naša nogometna reprezentacija već nakon 15 minuta imala vodstvo 2:0, iz Erevana je stigla odlična vijest o remiju Armenije i Walesa

U važnom susretu kvalifikacija za Euro 2024. Hrvatska je rano povela protiv Latvije u Rigi.

Već u 6. minuti susreta Lovro Majer je načeo Latvijce, Ivanušec je poslao povratnu loptu na peterac, odlično je ispratio dolazak Majera koji krasnu loptu pretvara u pogodak.

Deset minuta kasnije Andrej Kramarić je udvostročio hrvatsku prednost. Ubačaj Stanišića uz nekoliko sitnih odbijanja dolazi točno Kramariću na nogu koji s 12 metara loptu mirno posprema u mrežu Latvije.

S tih 2:0 za Hrvatsku i okončana je utakmica.

Golove pogledajte OVDJE.

Tportal SPORT je i na WhatsAppu

Želite li pogledati VIDEO svih golova iz SuperSport HNL-a i Kupa te dobivati najvažnije vijesti iz sporta: Zapratite tportalov kanal OVDJE i kliknite 'Prati'