aerodrom uz stadion

Pogledajte kako su 'čelične ptice' ometale Irce protiv slabašnog Gibraltara

23.03.2019 u 20:30

Ovog vikenda diljem Europe igraju se kvalifikacije utakmice za kontinentalno nogometno prvenstvo 2020. godine

Pa je tako Republika Irska gostovala kod Gibraltara i jasno - očekivala laganu pobjedu. Jer ipak je Republika Irska 34. reprezentacija na Fifinoj ljestvici a Gibraltar tek 194.

Međutim, dugo su se mučili Irci i tek u drugom poluvremenu, točnije u 49. minuti preko Hendricka postigli su jedini pogodak.

Bili su tako još jedni Otočani na mukama, kao i Škoti koji su prije par dana stradali 0:3 kod Kazahstana.

Ali osim samog rezultata s ove utakmice, jednako su upečatljivi kadrovi okolice stadiona. Naime, znali smo vidjeti kako uz terene prolaze vlakovi, ali da slijeću i polijeću avioni, baš i nismo.

No, Victoria stadion smješten je tik uz međunarodnu zračnu luku i onda ovakve snimke nisu slučajne.

Nadamo se samo da u Gibraltaru nemaju razvijenu navijačku scenu, jer pitamo se što bi se dogodilo da u nekom trenutku navijači upale baklje i stvore dimnu zavjesu, koja bi omela slijetanje.

A kako izgleda dok nogometaši igraju a avioni 'rulaju' po pisti, pogledajte OVDJE.