NIJE PUYOL JEDINI

Pogledajte kako je velikoj njemačkoj nadi pukla ruka

04.10.2012 u 10:35

Nakon ružnog pada u Benficinom šesnaestercu i iščašenja lakta Carlesa Puyola, nažalost sličnu je situaciju imao i igrač Schaleka Julian Draxler, velika nada njemačkog nogometa koji je protiv Montepliera i zabio gol za 1:1

Dvostruka tragedija zadesila je sinoć Schalke u utakmici 2. kola skupine B Lige prvaka protiv Montpelliera. Prvo su u 53. minuti ostali bez Juliana Draxlera koji je slomio ruku, a potom u 90. primili gol za konačnih 2:2.

Mladi 19-godišnji veznjak bio je strijelac prvog Schalkeovog gola za 1:1 u 26. minuti, a onda je u 53. minuti izborio jedanaesterac i isključenje. Nakon prekršaja Bocalyja Draxler je pao nezgodno na ruku i slomio zapešće lijeve ruke, što možete vidjeti OVDJE, a trenutak kada je Draxler pao vidi se na prilogu u 2. minuti i 4. sekundi.

Odmah potom je napustio travnjak i prevezen je u bolnicu Bergmannsheil, te mu prijeti podulja stanka.

'Da, Draxler je slomio ruku i večeras će biti operiran', rekao je sinoć nakon susreta trener Schalkea Huub Stevens.

Bez mladog njemačkog veznjaka na travnjaku 'rudari' su ispustili tri boda budući da je Montpellierov Souleymane Camara u 90. minuti udarcem s dvadesetak metara postavio konačnih 2:2.

'Naravno da smo uzrujani. Imali su dva udarca u gol i oba su ušla', dodao je Schalkeov strateg.