mls liga

Pogledajte kako je Stipe Biuk u derbiju kola zabio svoj treći gol u MLS ligi

13.07.2023 u 09:07

Hrvatski reprezentativac Stipe Biuk (20) zabio je gol za svoj Los Angeles FC u 3:0 pobjedi nad liderom St. Louisom u američkoj MLS ligi

Stipe Biuk ušao je u igru za LAFC u 62. minutu pri rezultatu 0:0 te je bio jedan od pokretača svoje momčadi koja je u posljednjih 20 minuta utakmice slomila otpor vodeće momčadi Zapadne konferencije.

Goste je u 72. minuti probio Meksikanac Carlos Vela, a u 82. minuti zabio je naš Stipe Biuk. Bouanga je povikao kontru te sjajno proigrao Biuka koji sjajno zabija svoj treći gol u MLS ligi.

Pobjedu domaćina potvrdio je Jose Cifuentes u 90. minuti susreta, a time je LAFC prekinuo neugodan niz od četiri utakmice bez pobjede (tri poraza i remi) pa je sad drugi na ljestvici Zapadne konferencije s 36 bodova, dva manje od vodećeg St. Louisa.