PRORADIO JE

Pogledajte kako je Ronaldo hat-trickom 'uništio' Alaves

29.10.2016 u 21:22

Real Madrid je u 10. kolu španjolskog prvenstva u gostima kod Alavesa slavio 4:1. Cristiano Ronaldo zabio je hat-trick, a Mateo Kovačić odigrao svih 90 minuta

Domaći su poveli preko Deyversona već u 7. minuti utakmice, ali je Real već do poluvremena preokrenuo s dva gola Cristiana Ronalda. Portugalčev šou počeo je u 17. minuti, kad je iz penala zabio za 1:1, a potom je u 33. doveo Real u vodstvo.

U nastavku utakmice Real je dominirao, a u samoj završnici 'kraljevi' su i kapitalizirali tu premoć - u 84. minuti zabio je Alvaro Morata, a pobjedu je potvrdio Ronaldo u 88. minuti svojim trećim golom

Napomenimo kako je Ronaldo u prvih devet kola španjolskog prvenstva zabio samo dva gola, a u subotu je i više nego udvostručio svoj konto!

Mateo Kovačić odigrao je čitavu utakmicu za 'kraljevski klub', dok se Luka Modrić i dalje oporavlja od ozljede.

Atletico Madrid na svom je Vicente Calderonu pobijedio Malagu 4:2. Za 'rojiblancose' su po dva gola zabili Gameiro (24, 44) i Carrasco (7, 86), dok su za goste zabili Ramirez (31) i Camacho (64).