MANUELOV HAT-TRICK

Pogledajte Bisakuovu golčinu u finalu 'Kutije'

29.12.2012 u 08:15

Promotion Play pobjednik je 42. izdanja najpoznatijeg i najstarijeg hrvatskog malonogometnog turnira, Kutije šibica. Ova je momčad drugi put ponijela naslov najboljeg, a najbolji pojedinac finala bio je Manuel Bisaku iz pobjedničke momčadi

Zagrebačka momčad u finalu je 5:0 svladala varaždinsku momčad Automobil Lončar & Fotex. Sjajan je bio Manuel Bisaku koji je u finalu postigao tri pogotka, u 7., 18. i 37. minuti, a po jednom su se u strijelce upisali i Krešimir Čivrag u 17. i Hrvoje Štrok u 39. minuti.

Dakle, nije teško zaključiti da je Bisaku bio prvo ime finala, baš kao što je Hrvoje Štrok bio najbolji igrač turnira.

Iako je svaki od golova PP-a bio lijep i dojmljiv, posebno će upamćen ostati treći Bisakuov gol. Naravno, Bisakuov gol spada među najljepše na turniru, iako opasnog konkurenta ima u Damiru Milinoviću, koji je u finalu 'veterana' zabio gol iz kornera.