Šahovska partija na Parku prinčeva. Bayern je dominirao ali nije uspio stvoriti čistu priliku. U nastavku gosti su zasluženo poveli preko Comana u 53.minuti. Nakon ulaska Mbappea PSG je proigrao ali nisu uspjeli zabiti pogodak i ostalo je 1:0

PSG:Donnarumma - Danilo, Marquinhos, Ramos - Hakimi, Verratti, Zaire-Emery, Soler, Mendes - Messi, Neymar

BAYERN: Sommer - Pavard, Upamecano, De Ligt, Cancelo - Kimmich, Goretzka - Sane, Musiala, Coman - Choupo-Moting

• +13
PSG - Bayern (osmina finala Lige prvaka) Izvor: EPA / Autor: Mohammed Badra
  • AC Milan - Tottenham 1:0 (Diaz, 7')
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Pavard je napravio težak prekršaj i dobio je drugi žuti odnosno crveni karton

• 90’

Igrat će se još 4 minute sudačke nadoknade

• 89’

Stanišić je ušao umjesto Sanea

• 87’

Neymar je zaradio žuti karton

• 86’

PSG je sve opasniji! Vitinha je naletio na odbijenu loptu u šesnaestercu, ali pucao je direktno u golmana

• 84’

Mbappe je zabio gol za izjednačenje, ali nakon provjere VAR-a gol je poništen zbog zaleđa!

• 75’

Kod Bayerna Muller umjesto Choupo-Motinga te Gnabry umjesto Comana

• 75’

Kod PSG-a Vitinha je ušao umjesto Danila

• 74’

Kakva prilika za PSG! Mbappe je primio dobar pas i izašao je sam pred golmana, ali Sommer mu je fantastično obranio udarac