Lokomotiva je bolje ušla u utakmicu i dominirali su cijelo poluvrijeme, ali nisu uspjeli zabiti gol. Kulenović je bio najbliži pogotku, ali greda je spasila Šibenik. Vidjet ćemo što nas čeka u nastavku

LOKOMOTIVA: Šubarić - Cipetić, Mersinaj, De Haas, Pivarić - Marić, Maleš - Aliyu, Vasilj, Goričan - Kulenović

ŠIBENIK: Rogić - Perić, Matić, Mesa - Kreković, Salomon, Rak, Kvesić - Vidović - Delić, Čop

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +19
NK Lokomotiva - NK Šibenik; SuperSport HNL, 7.10.2022. Izvor: Cropix / Autor: Marko Todorov
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

GOOOOOL!! Šibenik je izjednačio pred kraj utakmice, Salomon je zabio za 1:1!

• 77’

Dobra prilika za Šibenik! Marasović se lijepo oslobodio na udarac s ruba šesneasterca, ali lopta je otišla malo pored gola

• 75’

Maleš je napravio prekršaj i zaradio je drugi žuti odnosno crveni karton

• 68’

GOOOOL!! Tuci je izašao sam pred golmana i to je mirno pospremio za vodstvo Lokosa!

• 57’

Još jedna odlična prilika za Lokomotivu! Nakon gužve u šesnaestercu, Kulenović je pucao unutar peterca, ali Rogić je još jednom siguran

• 52’

Dobra prilika za Lokomotivu! Pivarić se sjurio u šesnaesterac, pucao je iz teške pozicije i Rogić je obranio udarac

• 46’

Počelo je drugo poluvrijeme

• 45’

Kraj prvog poluvremena

• 44’

Ovo je trebao biti pogodak! Nakon ubačaja najviši je bio Kulenović, ali greda je spasila Šibenik