U prvoj utakmici 30. kola MAXtv Prve lige Slaven Belupo je Dinamu nanio i drugi uzastopni poraz. Nakon Hajduka u prošlom kolu, gosti iz Zagreba novim gubitkom bodova udaljili su se od mogućnosti obrane naslova prvaka. Slaven Belupo pak s ovih 2:1 stigao je do prve pobjede ovog proljeća

SLAVEN BELUPO: Marković - Purić, Musa, Jovičić, Melnjak - Katić, Burić - Barić, Christensen, Tadić - Heber

DINAMO: Livaković - Stojanović, Lešković, Schildenfeld, Matel - Moro, Pavičić - Soudani, Sammir, Ćorić - Hodžić

• 90’

Sudac Pajač produžio je dvoboj za četiri minute, a sada je pokazao i žuti karton Buriću

• 90’

Bogojević je uspio kazniti grešku Dinama i donijeti veselje Slaven Belupu

• 83’

Dinamo ima korner nakon sjajnog poteza Slavenovog braniča koji je spriječio čisti gol uklizavši na vrijeme. Dobar je to ubačaj bio Ćorića, ali Musa je izbio ispred Soudanija.

• 79’

Ćorić iz slobodnjaka sjajnim udarcem pogađa vratnicu a prvi je na nju dotrčao Moro i zabio za 1:1