novi neuspjeh

Perišićev Inter primio treći bolan udarac ove sezone u Seriji A

15.09.2018 u 18:01

U 4. kolu nogometnog prvenstva Italije Inter je opet kiksao, u subotu je na svom terenu izgubio od Parme sa 0-1.

Pobjednički gol za momčad povratnika u prvu ligu zabio je u 79. minuti branič Federico Dimarco, koji je odlično pogodio sa 27 metara.

Ozlijeđeni Šime Vrsaljko nije bio u sastavu Intera, dok su Ivan Perišić i Marcelo Brozović, koji su odigrali cijeli susret, pružili vrlo dobre partije, a posebice Perišić.

Perišić je nekoliko puta ozbiljno zaprijetio, u 18. minuti njegov pokušaj glavom bio je neprecizan. Potom je oprobao šut u 40. minuti, ali je vratar Parme bio na mjestu, a u 74. je ponovno probao glavom, ali lopta je otišla pored gola.

Inter nakon četiri kola ima samo četiri boda. Izgubio je od Sassuola i remizirao s Torinom, a ovom mu je treći posrtaj u sezoni...