NIŠTA OD VRHA

Perišić zabio na vrućem gostovanju u Interovom kiksu

24.10.2015 u 23:08

Hrvatski reprezentativac postigao je vodeći pogodak za Inter u susretu 9. kola talijanskog nogometnog prvenstva, ali su 'crno-plavi' s gostovanja u Palermu odnijeli samo bod.

Perišić je dobro pratio akciju svojih suigrača u 60. minuti i nije mu bilo teško na drugoj stativi samo postaviti nogu i poslati loptu u nebranjenu mrežu za vodstvo Intera. No, samo šest minuta poslije izjednačujući pogodak postigao je Gilardino, a 1-1 ostao je i konačan rezultat.

Drugom ovosezonskom pobjedom, zahvaljujući pogotku Masine u trećoj minuti sučevog vremena za 2-1 na gostovanju kod Carpija, Bologna se maknula s dna Serie A. Emopli je kao domaćin s 2-0 pobijedio Genou i preskočio ju na ljestvici.

U nedjelju je na rasporedu veliki derbi u Firenzi, gdje vodeća Fiorentina dočekuje trećeplasiranu Romu.