Nogometaši Rijeke u Edinburghu su odigrali prvu utakmicu 3. kola kvalifikacija za Konferencijsku ligu protiv Hiberniana. Završilo je bez pobjednika, 1:1

HIBERNIAN: Macey - McGinn, Porteous, Hanion, Stevenson - Newell, Gogić, - Boyle, Magennis, Murphy - Nisbet

RIJEKA: Labrović - Escoval, Velkovski, H. Smolčić - Tomečak, Gnezda Čerin, Lepinjica, Pavičić, Vukčević - Abass, Drmić

• +9
Hibernian - NK Rijeka, 3. pretkolo Konferencijske lige, 5.8.2021. Izvor: Profimedia / Autor: Andrew Milligan / PA Images / Profimedia
  • 95’

Kraj utakmice! Rijeka je u gostima kod Hiberniana odigrala 1:1

• 93’

Labrović još jednom spašava Rijeku. U samoj završnici utakmice brani čistu priliku Mackaya

• 91’

Dvostruka izmjena kod Rijeke, iz igre su izašli Pavičić i Drmić, a ulaze Lepinjica i Obregon

• 90’

Igrat će se pet minuta sudačke nadoknade

• 89’

Ufffffff! Doidge je sada bio u sjajnoj prilici za Hibernian. Srećom, nije se snašao, pucao je glavom, ali toliko slabo i loše da je u stvari samo dodao loptu Labroviću u ruke

• 84’

Abass je sada pokušo s nekih dvadesetak metara, ali ta je lopta otišla pored gola domaće momčadi

• 80’

Promjena u momčadi Rijeke, Krešić ulazi u igru umjesto Vukčevića koji ima žuti karton

• 77’

Isprobao je sada Murić svoj šut. Asistirao mu je Tomečak, dobro je Murić opalio, ali neprecizno, lopta odlazi pored gola

• 67’

GOOOOOOL! Izjednačio je Hibernian! Labrović je odbio jednu loptu nakon kornera, ali samo do Boylea koji zabija za 1:1