TO MOŽE SAMO NOGOMET

Ovo je gol koji je jednu malu zemlju bacio u ekstazu; urlici komentatora obišli svijet

08.10.2017 u 10:44

Nogometaši Kostarike plasirali su se na Svjetsko prvenstvo 2018. u Rusiji zahvaljujući pogotku u posljednjim trenucima utakmice protiv Hondurasa (1:1)

Kostarikanci kolo prije kraja kvalifikacija CONCACAF više nemaju briga. Honduras je poveo u 66. minuti golom Hernandeza, a pogodak glavom vrijedan plasmana u Rusiju djelo je Kendalla Wastona u petoj minuti sudačke nadoknade (od šest koliko je sudac produljio).

Pojavila se i snimka komentatora iz Kostarike koji je poslije gola njegove reprezentacije doživio ekstazu, eksploziju oduševljenja...

Nakon Meksika, Kostarika je druga momčad koja je osigurala Svjetskom prvenstvo iz Sjeverne & Centralne Amerike.

Dodajmo kako je uoči utakmice održana minuta šutnje za sve žrtve uragana Nate.