PROTIV NAJVEĆEG RIVALA

Ovaj je fantastični gol ražalostio Lovrena i Liverpool!

27.09.2014 u 15:54

U velikom gradskom derbiju, Steven Gerrard utišao je kritičare fantastičnim pogotkom sredinom drugog poluvremena, samo da bi minutu prije kraja susreta engleski stoper Jagielka s kakvih 25 metara postigao pogodak kakav se rijetko viđa za konačnih 1:1 u dvoboju Liverpoola i Evertona

U šestom kolu engleskog Premiershipa prvu su utakmicu odigrali gradski rivali Liverpool i Evertona. Liverpool je dobar dio utakmice bio puno bolja momčad na Anfieldu, a svoju su dominaciju okrunili odličnim slobodnim udarcem u 65. minuti, u režiji Stevena Gerrarda, koji je tako podsjetio kritičare da nije za staro željezo.

Nakon što je nekoliko minuta kasnije Balotelli promašio možda i najbolju priliku utakmice, Phil Jagielka natrčao je na loptu koji je iz 16-erca domaćina glavom izbio Dejan Lovren, te s kakvih 25 metara postigao pogodak kakav se rijetko viđa. Pogodio je loptu 'kao gromom', a ona je odsjela u samom gornjem lijevom kutu vratara Mignoleta.

Nakon šest kola, Liverpool je na sedam, a Everton na šest bodova. Sjajne pogotke Gerrarda i Jagielke pogledajte u video dodatku…