ŠOK TERAPIJA

Otpustili trenera i proigrali! Leicester pobijedio Liverpool

27.02.2017 u 23:39

Aktualni engleski nogometni prvak Leicester City je u prvoj utakmici pod vodstvom novog trenera Craiga Shakespearea na svom terenu svladao Liverpool 3:1 i s ta tri boda pobjegao iz zone ispadanja

Leicester je poveo u 28. minuti preko Vardyja, da bi na 2:0 povisio Drinkwater sjajnim udarcem s 25 metara u 39. minuti. Vardy je svojim drugim golom u 60. minuti odveo 'lisice' na tri gola prednosti da bi Coutinho u 68. uspio tek ublažiti poraz 'redsa'.

Hrvatski reprezentativni stoper Dejan Lovren nije konkurirao za nastup u momčadi Liverpoola zbog ozljede.

Puno je emocija obilježilo ovaj susret - navijači Leicestera na početku susreta skandirali su ime bivšeg trenera Claudia Ranierija koji je u četvrtak dobio otkaz, nosili su i maske s njegovim likom. No, čini se kako je šok-terapija djelovala, 'lisice' su napokon proigrale! Aktualni prvaci prekinuli su niz od četiri prvenstvena poraza, a novim su se bodovima barem malo udaljili od zone ispadanja...

Leicester je sada 15. na ljestvici s 24 boda, koliko ima i 16. Swansea City, dva manje imaju Middlesbrough i Crystal Palace koji se nalazi u zoni ispadanja. Liverpool je ostao peti s 49 bodova, jednim manje od četvrtog Arsenala, a jednim više od šestog Manchester Uniteda koji imaju po utakmicu manje. Na vrhu je Chelsea sa 63 boda, drugi Tottenahm Hotspur ima 53, a treći Manchester City 52 uz utakmicu manje. Na dnu su Hull City s 21 i Sunderland s 19 bodova.

Na vrhu je Chelsea sa 63 boda, drugi Tottenham Hotspur ima 53, a treći Manchester City 52 uz utakmicu manje. Na dnu su Hull City s 21 i Sunderland s 19 bodova.