IMAO JE TALIJAN povodA...

Otkriveno zašto je Conte podivljao na Mourinha

15.03.2017 u 06:33

Nogometaši Chelseaja plasirali su se u polufinale ovogodišnjeg izdanja FA Kupa nakon što su u četvrtfinalu na svom Stamford Bridgeu svladali branitelja naslova Manchester United s 1:0

Jedini gol na utakmici postigao je Kante u 51. minuti preciznim udarcem s više od 25 metara.

Gosti iz Manchestera od 35. minute igrali su s 10-oricom jer je zbog dva žuta kartona isključen Ander Herrera.

No ovu utakmicu obilježio je i sukob dvojice trenera, Josea Mourinha i Antonija Contea pred kraj prvog poluvremena. Istina, uoči utakmice su se srdačno pozdravili, ali to je bilo dok su strasti bile pod kontrolom.

• +3
FA kup; Chelsea - Manchester United Izvor: Reuters / Autor: John Sibley

Talijanski trener na klupi Chelseaja u jednom je trenutku potrčao kako bi se obračunao s Portugalcem, ali na svu sreću između njih je stao četvrti sudac koji ih je uspio smiriti.

Iako se u prvi tren nije znalo zašto je Conte eksplodirao, pojavila se snimka s tribine koja ukazuje na razlog njegova juriša.

U 41. minuti utakmice je Marcos Alonso pao na zemlju nakon jednog prekršaja, a lopta je stigla do Mourinha koji ju je napucao u Conteovu smjeru i umalo ga pogodio. Antonio Conte je od Michaela Olivera tražio da reagira te kazni Josea Mourinha, ali se sve završilo na upozorenju obojici.