NEPRAVDA

Oštetili hrvatskog reprezentativca, trener pobjesnio!

14.01.2015 u 11:08

Hrvatski nogometni reprezentativac Šime Vrsaljko odigrao je svih 90 minuta za Sassuolo u 1-2 (0-1) porazu od Milana na San Siru u osmini finala talijanskog Kupa

Iako je u posljednjim trenucima prvog poluvremena zatresao mrežu domaćih njegov gol nije bio priznat zbog navodnog zaleđa. Vrsaljko je bio najviši u skoku u petercu Milana i proslijedio je loptu u mrežu, no pomoćni sudac procijenio je kako se naš igrač nalazi u nedozvoljenoj poziciji iako snimka to ne potvrđuje.

Milan je poveo u 38. minuti golom Pazzinija, Sassuolo je poravnao u 63. iz kaznenog udarca kojega je realizirao Sansone, ali 'rossoneri' su ipak prošli dalje zahvaljujući pogotku De Jonga u 86. minuti.

'Jako mi je žao. Najviše zato jer je Vrsaljkov pogodak bio regularan. To je usmjerilo utakmicu. Još smo kod De Jongovog pogotka ispali vrlo naivni', kazao je ljutiti trener gostiju Eusebio Di Francesco.