pobjeda interu

Osijekovi igrači zabili tri gola: dva nepriznata i jedan autogol

05.05.2018 u 19:07

U dvoboju 33. kola HT Prve lige Inter je pobijedio Osijek 1:0 pogotkom Šimuneca u vlastitu mrežu. A da stvar bude još gora, zabio ga je u sudačkoj nadoknadi drugog dijela

Nogometaši Intera uspjeli su u nakani osvajanja tri boda, čime su se maksimalno učvrstili u sredini tablice.

Osijek je bio kudikamo opasnija momčad, s pregršt prigoda. Čak su i zabili dva gola, no kod prvog, Bočkajevog ubacivanja rukom iz auta, loptu nitko nije dirao pa je sudac Cestarić opravdano poništio gol.

Izvor: tportal.hr

Gosti su zabili i u 67. minuti, no prije nego je netko od gostiju ugurao loptu u mrežu, Šimunec je prekršajem nad Postonjskim stigao do lopte pa je i ovog puta opravdano poništen gol.

Odličnu prigodu Osijek je imao i u 74. minuti, no vratar Mrmić bio je na pravom mjestu.

Na kraju su igrači Zekićeve momčadi kažnjeni za svoje promašaje. Rak je dugom loptom tražio Regana, no nesretni Anđelko Šimunec glavom je skrenuo loptu u mrežu vratara Malenice.