12.03.2017 u 19:37

• +4

Slaven Belupo - Osijek

Izvor: Cropix / Autor: Zeljko Hajdinjak / CROPIX

U posljednjoj utakmici 24. kola MAXtv Prve lige Osijek je u Koprivnici svladao Slaven Belupo 2:1 te tako skočio na treću poziciju na prvenstvenoj ljestvici

Nogometaši Osijeka preokretom su stigli do druge pobjede. Nakon što su kolo ranije na koljena bacili Hajduk s 2:1 istim rezultatom srušili su i Slaven.

U prvih 45 minuta nije se imalo toga puno za vidjeti. Borbeno, rastrčano, ali bez pravih prilika s obje strane. Jedino vrijedno spomena je 27. minuta kada je Burić iz slobodnjaka zatresao spoj vratnice i grede gostujućeg gola. No zato je puno uzbuđenja bilo u nastavku.

Prvo su se veselili Koprivničani. U 66. minuti Heberov udarac je bio blokiran, a odbijenu loptu Brazilac je gurnuo prema Melnjaku koji je s lijeve strane vrlo precizno pogodio lijevi donji kut za 1:0.

Slaven Belupo-Osijek 1:0, Melnjak 66'

Samo pet minuta trajala je radost domaćina. Nakon jednog ubačaja u kazneni prostor Pušić je glavom spustio za Lesjaka, a ovaj prevario vratara Blaževića za izjednačenje.

Slaven Belupo-Osijek 1:1, Lesjak 71'

Izgledalo je kako neće biti pobjednika, ali u 84. Osijek je došao do pobjedničkog pogotka. Slavenu je zabio njihov bivši igrač Ejupi nakon što ga je s desne proigrao Grgić. Bio je to 12. Ejupijev gol ove sezone.

Slaven Belupo-Osijek 1:2, Ejupi 84'
Slaven Belupo-Osijek 1:2, 24.kolo 2016./17. (izjave)
Slaven Belupo-Osijek 1:2, 24.kolo 2016./17. (sažetak)