PRVA HNL - 17. KOLO

Osijek na Poljudu, Split u Varaždinu

27.11.2010 u 16:00

U petak je Lokomotiva svladala Hrvatski dragovoljac 3:2, a danas je na rasporedu ostalih sedam utakmica 17. kola Prve HNL. Susreti su počeli u 16 sati osim derbija Rijeka – Dinamo koji se igra u 20.15

Najzanimljivije detalje utakmica pratite na tportalu.

Hajduk – Osijek 2:1

86' - 2:1 - Hajduk je poveo autogolom Gavrića, nakon što ga je lopta pogodila u nogu poslije Ibričićevog udarca
65' - igra se otvoreno, obje momčadi traže tri boda
55' - slična priča kao prvo poluvrijeme, Hajduk napada, a Osijek prijeti iz kontre
39' - Radošević je spasio Hajduk novog gola. Njegova sjajna intervencija nakon pokušaja Vidakovića
30' - 'Bili' dominiraju, ali Hajdukovi ofenzivci nisu koncentrirani u završnici
18' - 1:1 - najbolji strijelac Hajduka Vukušić vratio je Splićane iz rezultatskog minusa
16' - 0:1 - gol gostiju iz kontre koju je realizirao Pavličić
2' - Na Poljudu je tek dvije tisuće gledatelja, a Hajduk je odmah pritisnuo goste

Zagreb – Istra 1961 0:1

57' - 0:1 - Šehić je okrunio bolju igru Puljana, inače domaćin ima igrača manje zbog isključenja Jefthona zbog udaranja laktom suparničkog igrača
45' - nakon prvih 45 minuta gosti moraju više žaliti za propuštenim prilikama, jer su imali dvije prečke i dvije dobre situacije za pogodak
20' - nešto su gosti opasniji, ali u Kranjčevićevoj nema dobrog nogometa

Cibalia – Šibenik 3:1

32' - 3:1 - Bartolović  je izveo korner, Parmaković je glavom spustio za Kresingera koji je s četiri metra gurnuo loptu u mrežu
21' - 2:1 - Bartolović je realizirao 11-erac nakon što je Malčić igrao rukom
16' - 1:1 - Vitaić je s 20 metara razveselio domaće navijače
11' - 0:1 - Šibenik vodi autogolom Lučića kojeg je u leđa pogodio bivši vinkovački napadač Malčić

Slaven B. – Inter 0:0

53' - jako loša utakmica
38' - poništen je pogodak Mujanovića zbog zaleđa
1' - loši uvjeti na stadionu u Koprivnici, većina travnjaka je pod snijegom

Karlovac – Zadar 1:0

60' - domaćin je u nastavak ušao bolje s mišlju da riješi utakmicu, ali Jerneić i Novinić nisu bili precizni
18' - 1:0 - Jerneić je s desetak metara oštrim udarcem svladao gostujućeg vratara