Nogometaši Osijeka su u 2. kolu Hrvatski Telekom Prve lige u Gradskom vrtu pobijedili Rudeš 3:2. Domaćin je poveo 3:0, dva je gola zabio Mirko Marić i činilo se kako je utakmica riješena. No, u nastavku se Rudeš 'probudio', s dva gola Tomislava Mrkonjića opasno je zaprijetio domaćinu...

NK OSIJEK: Malenica - Lončar, Škorić, Tomelin - Grgić, Bočkaj, Mudražija, Kamenar, Hajradinović - Marić, Henty

NK RUDEŠ: Picak - M. Vojković, Pantalon, Oluić, Soldo - Petrović, Mrkonjić, F. Vojković, Boršić - Jukić, Kalik

• +10
Hrvatski Telekom Prva liga, 02. kolo, NK Osijek - NK Rudeš Izvor: Pixsell / Autor: Davor Javorovic/PIXSELL
  • 93’

Utakmica Osijek-Rudeš završena je, domaćin je slavio 3:2

• 90’

Igrat će se tri minute sudačkog dodatka

• 86’

Uh, kakav udarac Bočkaja! Stativa je zaustavila njegov udarac, a obrana gostiju panično izbija loptu što dalje u teren

• 84’

GOOOOOOOOOL!!!!!!! Gosti su iz jedanaesterca smanjili na 3:2! Svoj drugi gol na utakmici za Rudeš je zabio Morkonjić

• 83’

Srušio je Guti u šesnaestercu Osijeka gostujućeg nogometaša Petrovića, a glavni sudac Matoc je odmah pokazao na jedanaesterac

• 78’

GOOOOOOOOL!!!! Rudeš je smanjio na 3:1. Za goste je zabio Tomislav Mrkonjić

• 73’

GOOOOOOOOL!!!!! Osijek vodi 3:0! Zabio je Henty

• 61’

Hajradinović si je 'priuštio' jednu. Opalio je iz daljine, no neprecizno pa ta lopta odlazi u gol-out

• 57’

Promjena kod Osijeka, iz igre izlazi Kamenar, na terenu je umjesto njega Mioč

• 55’

Novi pokušaj gostiju, Petrović puca glavom, no golman Osijeka Malenica ponovno je spreman, bez većeg napora izbija tu loptu iznad gola