REAKCIJE NAKON REMIJA

Ogorčeni navijači Hajduka s nestrpljenjem su čekali izjave trenera; evo što im je poručio Mislav Karoglan

30.10.2022 u 21:01

Nogometaši Hajduka i Lokomotive odigrali su 2:2 u sklopu 15. kola Super Sport HNL-a. Splitski sastav imao je dva gola prednosti sve do 88. minute, ali onda se dogodio veliki pritisak domaćina i fenomenalan gol Tucija u 6. minuti sudačke nadoknade. Komentar su dali treneri obje momčadi

Hajduk je poveo 2:0 golovima Emira Sahitija (61) i Jana Mlakara (66), da bi Lokomotiva u samoj završnici uspela poravnati preko Ibrahima Aliyua (88) i Indrita Tucija (90+6). Nakon šokantne završnice pred novinare je izašao trener Splićana…

'Jako loših 15 minuta, nedopustivo, greške se događaju, čestitam Lokomotivi na zasluženom bodu. Prvo poluvrijeme prenervozno, drugo poluvrijeme maksimalna kontrola do njihova prvog gola, jedno veliko razočaranje, ispričavam se navijačima, velika dva boda propuštena. Do prvog gola smo ih kontrolirali, poremetila nas je ozljeda Kalinića, poslije gola smo se povukli, a to nam nije bio cilj', poručio je Mislav Karoglan te se osvrnuo na ozljedu Lovre Kalinića.

'Nemamo detaljne informacije, bez pregleda je teško nešto više reći.'

Hajduk je danas bio bez Livaje, ali Karoglan ističe da je zadovoljan igrom u napadu:

'U fazi napada smo dobro odgovorili, zabili smo dva gola, s Markom bismo sigurno napravili više, ali sam zadovoljan tim dijelom. Prvenstvo nije gotovo, okrećemo se Osijeku i to je sada najbitnija utakmica sezone.'

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport