SERIE A

Odlični Badelj izborio penal, Fiorentina remizirala

22.02.2015 u 23:01

U susretu 24. kola talijanskog nogometnog prvenstva Fiorentina i Torino su odigrali 1-1 uz odličnu igru hrvatskog reprezentativca Milana Badelja.

'Viole' su povele golom Mohameda Salaha u 85. minuti, no tri minute kasnije izjednačio je Giuseppe Vives. Za Fiorentinu je cijeli susret odlično odigrao Milan Badelj koji je u 10. minuti izborio jedanaesterac, no Khouma Babacar ga je promašio. Badelj je imao još nekoliko odličnih proigravanja i na terenu je proveo cijeli susret.

Bila je to već 11. uzastopna utakmica Torina bez poraza, ujedno i četvrti uzastopni remi između ova dva suparnika.

U ranije odigranim utakmicama nogometaši Milana i Lazija ostvarili su pobjede, dok je Roma remizirala peti put u posljednjih šest kola. Milan je na San Siru pobijedio Cesenu 2-0 golovima Giacoma Bonaventure (22) i Giampaola Pazzinija (90-11m).

Lazio je na Olimpicu slavio protiv Palerma 2-1. Gosti su poveli u 26. minuti golom Paula Dybale, izjednačio je Stefano Mauri u 33. minuti, a pobjedu 'nebesko-plavima' donio je Antonio Candreva u 78. minuti. Mato Jajalo je za goste igrao cijeli susret.

Roma je na gostovanju kod Verone odigrala 1-1 ostvarivši već peti remi u posljednjih šest susreta. Rimljani su poveli golom Francesca Tottija u 26. minuti, a izjednačio je Seydou Keita u 38. minuti svladavši vlastitog vratara.

U ponedjeljak se sastaju Napoli - Sassuolo, te Cagliari - Inter, dok su utakmice Parma - Udinese, te Sampdorija - Genoa odgođene.

U petak je Juventus pobijedio Atalantu 2-1, pa sada ima devet bodova više od Rome na drugom mjestu. Napoli je treći sa 42 boda i susretom manje.