Osijek je u Gradskom vrtu, u 6. kolu Hrvatski Telekom Prve lige, pobijedio Lokomotivu 2:1. Hajradinović je za vodstvo domaćina zabio iz jedanaesterca, a gol za izjednačenje je - također s bijele točke - zabio Radonjić. Pobjedu domaćinu donio je Hajradinović sjajnim golom s dvadesetak metara...

NK OSIJEK: Malenica - Guti, Janža, Škorić - Mudražija, Grgić, Hajradinović, Pušić - Henty, Bočkaj, Marić

NK LOKOMOTIVA: Grbić - Kolinger, Hujber, Karačić, Majstorović - Kastrati, Đurasek, Ivanušec, Jakić, Datković - Radonjić

• +9
Hrvatski Telekom Prva liga, 06. kolo, NK Osijek - NK Lokomotiva Izvor: Pixsell / Autor: Davor Javorovic/PIXSELL
  • 90’

Utakmica je završena, Osijek je golovima Hajradinovića pobijedio Lokomotivu 2:1

• 74’

GOOOOOOOL! Hajradinović zabija golčinu za 2:1 vodstvo Osijeka! Ovo mu je drugi gol na utakmici, prvi je zabio iz jedanaesterca, a ovaj majstorskim udarcem s nekih dvadesetak metara u same rašlje. Neobranjivo

• 70’

GOOOOOOOOL! Radonjić zabija iz jedanaesterca za 1:1

• 69’

Jedanaesterac za Lokomotivu! Janža je srušio Kastratija i gosti imaju priliku za izjednačenje

• 59’

Probudili su se i domaćini, prva je ovo prilika Osijeka u drugom dijelu. Opalio je lijevom nogom Bočkaj, a golman 'lokosa' Grbić jedva je obranio taj njegov pokušaj

• 55’

Lokomotiva je u nastavku utakmice krenula puno ofenzivnije, povezali su gosti iz Zagreba dvije konkretne prilike u prvih 10 minuta drugog poluvremena. Oba je puta pokušao Ivanušec, no za sada bez konkretnih rezultata

• 46’

Počelo je drugo poluvrijeme

• 45’

Završeno je prvo poluvrijeme utakmice Osijeka i Lokomotive. Domaćin vodi 1:0

• 45’

Kakva prilika za 'lokose', Majstorović se iznenada našao kod lopte nakon ubacivanja, postavio je nogu, ali lopta prolazi tik pored desne stative Osijekova gola

• 44’

Zamjena u momčadi Lokomotive, prvi golman Ivo Grbić je ozlijeđen i mora izaći iz igre, a umjesto njega na gol će stati Hendija