OTVORIO DUŠU

Očajnički vapaj Zinedinea Zidanea! U par dana s Realom srušio Liverpool i Barcelonu, ali zbog ovoga ne može mirno spavati

11.04.2021 u 09:35

U velikom derbiju 30. kola Primere Real je Madridu pobijedio Barcelonu u El Clasicu s 2:1, a trener domaćina Zinedine Zidane izrazio je zabrinutost zbog napornog ritma u kojem se našla njegova momčad

Golove za Real zabili su Karim Benzema i Toni Kroos, a jedini pogodak za Barcelonu zabio je Oscar Mingueza.

'Opet ima igrača s bolovima. Ne znam kako ćemo završiti sezonu, ali trebat će nam svi jer smo na granici fizičke izdržljivosti. Teško nam je završiti utakmice', zavapio je Zidane i dodao:

'Ali mi smo ovdje i živi smo. Dobro ćemo se odmoriti i vidjet ćemo kako to učiniti, kako se bolje odmoriti, a zatim pripremiti za utakmicu u srijedu.'

Madrid je ušao u okršaj bez prvog stoperskog para Sergija Ramosa i Raphaela Varanea, a izgubio je sada i Lucasa Vazqueza dok će Casemiro propustiti sljedeću utakmicu u prvenstvu nakon što je zaradio crveni karton.

'Danas i sutra moramo uživati ​​u onome što smo učinili, jer to su bile dvije vrlo teške utakmice. Ostvarili smo dva dobra rezultata.'

• +30
Real Madrid - Barcelona, Primera, 2020/21. Izvor: EPA / Autor: JUANJO MARTIN

Francuski stručnjak nije se želio uvući u polemiku oko navodnog penala za Barcelonu u 84. minuti koji nije sviran, a nije želio previše govoriti ni o, za Barcelonu, prekratkoj sudačkoj nadoknadi.

'Ako sudac nije svirao, to je zato što nema penala. Nadoknada može biti tri, četiri, pet ili šest minuta... On odlučuje. Najvažnije nam je što smo radili na terenu. Možemo biti sretni, zasluženo smo pobijedili, ne može se reći da je to bilo samo zbog suca.'