SMJENA NA VRHU PRIMERE

Očajna Barca nadigrana i pregažena u derbiju!

24.09.2015 u 00:03

U 5. kolu Primere nogometaši Celte ostvarili su impresivnu pobjedu 4:1 kod kuće protiv Barcelone kojom su preskočili aktualne branitelje naslov na ljestvici...

Nakon trijumfa na San Memesu i Calderonu, treće teško gostovanje bilo je kobno za Barcelonu. Celta je imala priliku preskočiti aktualnog prvaka na ljestvici trijumfom i to je i ostvarila ove srijede u Vigu.

Stvari su za Barcelonu krenule nizbrdo već u prvom poluvremenu. U 26. minuti Nolito je krasnim udarcem u suprotni kut doveo domaće u vodstvo i najavio senzaciju.

Izgubljena obrana gostiju zatim je u 30. minuti pustila Iaga Aspasa da se sjuri prema Ter Stegenu i udvostruči prednost.

U 56. minuti domaći su zabili i treći pogodak, ponovo je zabio Iago Aspas i ponovo je išao sam na golmana pokraj očajne obrane.

Neymar je uspio smanjiti u 79. minuti, ali samo dvije minute kasnije Guidetti je sve riješio.

Ivan Rakitić susret je započeo s klupe, a ušao je u igru u 67. minuti, no nije uspio puno pomoći svojoj ekipi.

Na ljestvici Primere Barca je nakon četiri pobjede doživjela prvi poraz i sad zaostaje bod za Celtom koja ih je skupila 13.