Osijek je rano šokirao Slaven Belupo golom Miereza u 6. minuti. U drugom poluvremenu Slaven Belupo je pokazao inicijativu, ali nije uspio zatresti mrežu i rezultat je ostao 1:0. Bitna pobjeda Zekićeve momčadi

SLAVEN BELUPO: Sušak - Božić, Pllana, Bosec, Štefulj - Mioč, Jelić Balta, Šuto - Lumala, Murić, Šakota

OSIJEK: Malenica - Duarte, Bralić, Gržan, Jurišić - Nejašmić, Čokaj, Prekodravac - Jugović, Omerović, Mierez

28. kolo SuperSport HNL-a, Slaven Belupo - Osijek 0:1 (Mierez, 6') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +3
28. kolo SuperSport HNL-a, Slaven Belupo - Osijek Izvor: Pixsell / Autor: Vjeran Zganec Rogulja/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još najmanje 4 minute sudačke nadoknade

• 81’

Pllana je zaradio žuti karton

• 72’

Dobra šansa za Slaven Belupo! Štefulj je volejom pucao s ruba šesnaesterca i lopta je otišla pored gola

• 70’

Balta je dobio žuti karton

• 67’

Pao je ritam igre i većinom gledamo borbu na sredini terena

• 58’

Dvostruka promjena kod Osijeka, Matković i Vrbanac su ušli umjesto Čokaja i Omerovića

• 58’

Šakota je opalio s nekih 20-tak metara i lopta je otišla malo preko gola

• 53’

Slaven Belupo pokazuje inicijativu u nastavku! Sada su domaćini tražili penal zbog igranja rukom u šesnaestercu Osijeka, ali nakon provjere VAR-a igra će se nastaviti