Nogometaši Dinama u Varšavi su u uzvratnoj utakmici 3. pretkola Lige prvaka pobijedili Legiju 1:0. Strijelac je u 20. minuti utakmice bio Bartol Franjić! Dinamo ide u play-off Lige prvaka gdje ga čeka moldavski Sheriff

LEGIA VARŠAVA: Boruc - Jedrzejczyk, Wieteska, Nawrocki - Juranović, Slisz, Martins, Luquinhas, Mladenović - Guimaraes Lopes, Emreli

NK DINAMO: Livaković - Ristovski, Theophile-Catherine, Lauritsen, Franjić - Mišić, Majer, Jakić - Ivanušec, Petković, Oršić

• +30
Legia Varšava - NK Dinamo; 3. pretkolo Lige prvaka, 10.8.2021. Izvor: Pixsell / Autor: Matija Habljak/PIXSELL
  • 90’

POBJEDAAAAAAAAAAA! Kraj utakmice u Varšavi! Dinamo je pobijedio Legiju 1:0 i ide u play-off Lige prvaka! Igrat će protiv moldavskog Sheriffa koji je ranije danas izbacio Crvenu zvezdu

• 89’

Igrat će se četiri minute sudačke nadoknade

• 88’

Žuti karton za Juranovića

• 83’

Menalooooooo! Kakvu je šansu propustio! Oduzeo je loptu i imao priliku iznenaditi Boruca koji je bio izvan svog gola. Opalio je Menalo iz prve, probao je... Ali bilo je to neprecizno...

• 78’

Majer je izašao, a umjesto njega je u igri sada Amer Gojak

• 76’

Požutio je Oršić, morao je napraviti prekršaj jer je Legija krenula u opasnu kontru. Bio je to dobar prekršaj

• 73’

U igru je za Legiju ušao Muci, albanski napadač koji je na Maksimiru u prvoj utakmici zabio za izjednačenje 1:1

• 72’

Opalio je Oršić. Čini se onako, očajnički... Odlazi to pored gola, nije bilo opasnosti za gol domaćih

• 68’

Nova prilika za Legiju. Juranović je ubacio u peterac Dinama, a Wieteska je u padu pucao pored Livakovićevog gola

• 66’

Luquinhas je pucao, bilo je to jako opasno, ali Livaković brani! No, čini se da je golman Dinama ozlijeđen... Pruža mu se pomoć nakon što se u ovoj intervenciji zabio u stativu