lazio slavio na san siru

Novi posrtaj Milana, Ante Rebić ušao s klupe ali skupio 60 minuta

03.11.2019 u 23:21

U derbiju 11. kola talijanskog nogometnog prvenstva Lazio je na San Siru pobijedio Milan sa 2:1, a za domaći sastav je sat vremena igrao hrvatski reprezentativac Ante Rebić

Milan je odigrao još jednu skromnu utakmicu upisavši već šesti poraz ove sezone pri čemu treći na svom travnjaku.

Lazio je poveo u 25. minuti golom Cire Immobilea, izjednačio je Bastos u 28. minuti gurnuvši loptu u vlastitu mrežu, a pobjedu gostima donio je Joaquin Correa pogotkom u 83. minuti.

Ante Rebić je za Milan odigrao 60 minuta uklopivši se u sivilo domaćeg sastava. S time da je hrvatski reprezentativac na početku dvoboja ostao na klupi, a trener Pioli uveo ga je u igru u 36. minuti umjesto ozlijeđenog Samua Castilleja.