Ruska liga

Nikola Vlašić zabio svoj deveti prvesntveni pogodak za potvrdu pobjede CSKA; Zoran Nižić skrivio penal i tako najavio poraz

06.03.2021 u 15:30

Nikola Vlašić bio je strijelac drugog gola za moskovski CSKA u 2:0 (1:0) domaćoj pbojedi protiv Ahmata iz Groznog

Veznjak hrvatske nogometne reprezentacije Nikola Vlašić bio je strijelac drugog gola za moskovski CSKA u 2:0 (1:0) domaćoj pbojedi protiv Ahmata iz Groznog u susretu 21. kola ruskog prvenstva.

Vlašić je poentirao u 52. minti nakon kombinacije s Rondonom. Upravo je Rondon postigao prvi pogodak na utakmici u 38. minuti i to iz kaznenog udarca kojega je zbog igranja rukom skrivio Zoran Nižić.

Vlašić, kojemu je ovo bio deveti prvenstveni pogodak u sezoni, odigrao je svih 90 minuta za CSKA, dok je Nižić odigrao čitav susret za Ahmat.

Drugi CSKA sada ima 40 bodova, dva manje uz utakmicu više od vodećeg Zenita, dok je Ahmat 11. sa 26 bodova.