LA Primera

Nije veselo u Cadizu, nula golova, nula bodova, a mreža im se dobro trese

03.09.2022 u 00:23

Nogometaši Celte s 3-0 su pobijedili Cadiz pred svojim navijačima u Vigu u prvoj utakmici 4. kola španjolskog prvenstva.

Iago Aspas je u 56. minuti postigao vodeći pogodak za domaćine. U 62. minuti je za 2-0 pogodio Oscar Rodriguez, a Aspas je u 75. minuti razornim udarcem s oko 25 metara postavio konačnih 3-0.

Sa sedam bodova Celta je privremeno skočila na šesto mjesto ljestvice LaLige, dok je Cadiz na začelju bez bodova i s gol-razlikom 0-10. Na vrhu su Real Madrid i Betis koji imaju maksimalan učinak u prva tri kola.

To će se u subotu promijeniti, jer je Real domaćin Betisu na Santiago Bernabeuu od 16.15 sati. Prije toga će Mallorca ugostiti Gironu od 14 sati, a još će igrati Real Sociedad - Atletico Madrid (18.30) i Sevilla - Barcelona (21.00).