NERVOZA U MAKSIMIRU

Ni Zdravko nije trgnuo momčad: Otkaz? Sve je moguće

31.10.2015 u 10:11

Dinamo je drugim uzastopnim domaćim porazom, ovog puta od Splita 0:1, ostao na trećem mjestu MAXtv Prve lige. Naravno, uz poraze od Bayerna pa potom i Olympiakosa, te skromnim poluvremenom protiv Mladostiz Ždralova, jasno je da u maksmirskom klubu nervoza raste

Kao što su se mnogi divili seriji od čak 50 utakmica bez poraza, sada Dinamova serija dobiva negativni predznak.

U Parku mladeži 'modri' su po drugi put uzastopce stradali u domaćem prvenstvu. I stoga je jasno da se u svlačionicu kojom upravlja Zoran Mamić, kao i svim njegovim prethodnicima, spustio njegov brat Zdravko.

Dogodilo se to u poluvremenu dvoboja, ali ni njegov dolazak među igrače nije donio ništa novog na travnjaku. Osim što je sudac Bebek utakmicu produžio za - devet minuta.

Split je sačuvao prednost i približio se Dinamu na samo dva boda zaostatka. I jedno posve logično pitanje, kojeg smo prethodnih godina često slušali u Maksimiru, nakon serije loših rezultata jest boji li se trener Zoran Mamić otkaza.

'Kad se bavite ovim poslom, otkaz je uvijek moguć'.