SANTOS PREMA VRHU

Neymar prekinuo post sjajnim 'rašljama' za pobjedu

01.04.2013 u 11:10

Nogometaši Santosa pobijedili su s 2-1 Oeste u ogledu 16. kola prvenstva Pauliste. Označilo je to i skok Santosu na ljestvici, pa je tako trenutačno treći u redoslijedu

Neymar je postigao prvi pogodak na tom ogledu, u 67. minuti, kada je lijepo s vrha šesnaesterca pogodio u suparničke rašlje. Bio je to prvi Neymarov pogodak nakon 10. veljače u prvenstvu, a sa sedam golova je na diobi četvrtog mjesta ljestvice strijelaca. Inače, Oeste je izjednačio u 86. preko Gilmara, ali je Santos ipak skupio snage i u samoj završnici došao do slavlja pogotkom Cicera.

Podsjetimo da je u derbiju Corinthians slavio kod Sao Paula 2-1 i to pogotkom Alexandra Pata sedam minuta prije kraja, udarcem s bijele točke. Corinthians je na petom mjestu ljestvice, dok je Mogi Mirim slavljem kod Sao Caetana od 2-0 došao na četvrto mjesto.