parižani uvjerljivi

Neymar načeo Caen, PSG nastavlja gaziti sve pred sobom u Francuskoj

12.08.2018 u 23:28

Nogometaši Paris SG-a u obranu su naslova prvaka Francuske krenuli uvjerljivom 3-0 (2-0) domaćom pobjedom protiv Caena.

Strijelci za Parižane bili su Neymar (10), Adrien Rabiot (35) i Timothy Weah (89).

Neymaru je to bio prvi gol u novoj sezoni, nakon što je ušao s klupe protiv Monaca u Superkupu i nije poentirao. Očekuje se da će ih biti još puno do kraja prvenstva.

Izvor: Screenshot / Autor: Youtube

Ranije u nedjelju Lyon je na domaćem terenu svladao Amiens sa 2-0 pogocima Bertranda Traoréa (24) i Memphisa Depaya (75), dok je Bordeaux kod kuće protiv Strasbourga izgubio sa 0-2, ali domaćini su od 13. minute imali igrača manje jer je stoper Pablo dobio crveni karton. Za Strasbourg su zabili Ibrahima Sissoko (68) i Nuno Da Costa (78). Bivši Hajdukov veznjak Toma Bašić, koji je prije nekoliko dana potpisao za Bordeaux, ušao je u igru u 72. minuti.