SLAVLJE ATLETICA

Nevjerojatan preokret u Madridu; do 91. minute Valencija je vodila, a onda...

22.01.2022 u 23:59

U 22. kolu španjolske Primere nogometaši Valencije su vodili u Madridu 2:0 protiv Atletica. Imali su i 2:1 do 91. minute, ali je na kraju slavio Atletico 3:2.

Musah u 25. i Hugo Durro u 44. minuti donijeli su Valenciji veliku prednost od 2:0 uoči drugog poluvremena. No, povratak domaćina, uz snažnu podršku s tribina, krenuo je u 64. minuti kada je Cunha smanjio na 1:2.

I sve do sudačke nadoknade stajalo je tih 1:2, ali je tada Correa iskoristio zbunjenost gostujuće obrane te je izjednačio na 2:2. Tu nije bio kraj već je Atletico u 93. minuti, nakon sjajne akcije, zabio i treći gol. Strijelac pogotka vrijednog tri boda bio je Hermoso.

Hrvatski nogometaš Šime Vrsaljko počeo je u udarnoj momčadi Atletica te je izašao nakon sat vremena igre.

Atletico je ostao na četvrtom mjestu ljestvice, ali sada ima četiri boda manje od trećeg Betisa. Valencia je ostala na devetoj poziciji.