supersport prva liga

Nevjerojatan preokret Solina u gostima kod Kustošije; do 92. minute gubili su 2:1, a na kraju uzeli sva tri boda

18.11.2022 u 16:48

U prvom susretu 15. kola SuperSport Prve Nogometne lige nogometaši Solina su režirali nevjerojatan preokret te su u gostima pobijedili Kustošiju 3:2

Domaći sastav je vodio 2:0 nakon što je dva gola postigao Fran Vukelić, u 3. i 47. minuti iz jedanaesterca.

No, Solinjani se nisu zbog toga predali te je prvo Rokas Pukštas smanjio u 54. minuti dok se kulminacija utakmice dogodila u sudačkoj nadoknadi.

U 92. minuti je Silvanus Nimely izjednačio na 2:2, a u 94. je Pukštas postigao svoj drugi gol na susretu za veliki obrat i pobjedu 3:2 Solina.

Na ljestvici je vodeći Rudeš s 29 bodova, a slijede Cibalia i Solin s 24 te Vukovar 1991 i Dugopolje koji imaju po 22 boda. Kustošija je na sedmom mjestu te ima 17 bodova.