Barcelona je slavila kod Juventusa 2:0, a pogotke za katalonski sastav zabili su Dembele i Messi

Juventus: Szczesny - Demiral, Bonucci, Danilo - Cuadrado, Bentancur, Rabiot, Chiesa - Kuluševski - Dybala, Morata.

Barcelona: Neto - Sergi Roberto, Araujo, Lenglet, Jordi Alba - Pjanić, De Jong - Pedri, Messi, Dembele - Griezmann.

Rezultati: Basaksehir - PSG 0:2, Krasnodar - Chelsea 0:4, Bor. Dortmund - Zenit 2:0, Club Brugge - Lazio 1:1, Ferencvaros - Dinamo Kijev 2:2, Juventus - Barcelona 0:2, Manchester Utd - RB Leipzig 5:0, Sevilla - Rennes 1:0

• +5
Juventus - Barcelona, 2. kolo Lige prvaka, 2020/21. Izvor: EPA / Autor: ALESSANDRO DI MARCO
  • +5
Manchester United - RB Leipzig, 2. kolo Lige prvaka, 2020/21. Izvor: EPA / Autor: Peter Powell
  • +4
Borussia D. - Zenit, 2. kolo Lige prvaka, 2020/21. Izvor: EPA / Autor: FRIEDEMANN VOGEL
  • 90’

Kraj utakmice, zaslužena pobjeda gostiju

• 90’

GOOOL Messi je zabio iz penala koji je izborio Ansu Fati

• 85’

Juvetus ima igrača manje, drugi žuti karton dobio je Demirla, neoprezan start i zasluženo mora ranije pod tuš

• 75’

Novi zicer gostiju, Messi je gurnuo u priliku Griezmanna koji je s lijeva iskosa pucao, a lopta je dodirnula suprotnu vratnicu i otišla u gol aut

• 69’

Još jednom Kuluševski iz daljine preko gola

• 63’

Lopta se sretno odbila do Messija, ali Argentinac sa oko 12 metara od gola promašuje što inače zabija

• 55’

Ovo je smiješno, Morata je zabio i opet mu je VAR poništi gol zbog zaleđa od par centimetara, treći puta večeras

• 48’

Bentancur je opalio sa ruba kaznenog prostora, ali nije pogodio okvir gola, propala je izgledna situacija za domaćina